Nod320.ir منبعی برای آموزش کامل برنامه ESET Nod32

منتشر شده در ۱۳۹۱/۰۸/۰۴ در دستۀ امنیت رایانه بدون دیدگاه
Rate this post

با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی این سایت، امیدواریم که لحظات خوب و پر از امنیتی را در حال گذراندن باشید. خرسندیم که اعلام کنیم سایت Nod320.ir برای دست و پا کردن یک منبع آموزشی کامل در زمینه امنیت رایانه و نکات مرتبط با آن مخصوصاً برنامه امنیتی نود۳۲ راه اندازی شده است. مطمئن باشید که با راهکارهایی که در این سایت به شما ارائه می‌شود، می توانید از امنیت بیشتری نسبت به قبل برخوردار شوید.

خیلی از افراد هستند که وقتی به آنها گفته می‌شود آیا نرم افزار آنتی ویروس Nod32 را یاد دارید، جواب می‌دهند: “آری”. ولی زمانی که نکات پیشرفته از آنها خواسته می‌شود، اطلاعات کافی را در اختیار ندارند، حال آنکه زمانی شما می‌توانید از آنتی ویروس نود ۳۲ به نحو احسن استفاده کنید، که بدانید در مواقع مختلف برای مقاصد مختلف چه کاری را باید انجام دهید.

Nod320.ir منبعی برای آموزش کامل برنامه ESET Nod32

در سایت Nod320.ir با در نظر گرفتن اصل فصاحت سعی می کنیم که مقالات و آموزش‌های کاملی را حول و حوش برنامه نود۳۲ به شما تقدیم کنیم. در این راه شاید شما هم بتوانید با نقطه نظرات خود ما را همراهی کنید و یاری دهنده ادامه راه باشید. پس ما با شعار Nod320.ir منبعی برای آموزش کامل برنامه ESET Nod32 کار خود را شروع کردیم.

نکته: یک نکته ای که باید در استفاده از این سایت در نظر داشته باشید این است، که: بنا به این دلیل که شرکت ESET نشانی سایت هایی که از کلمه Nod32 استفاده کرده اند، را مسدود می کند، برای استفاده دائمی از این سایت باید، نشانی این سایت را جزء استثنائات برنامه ESET Nod 32 خود قرار دهید که با کلیک بروی عنوان این موضوع می‌توانید به مقاله راهنمای این موضوع مراجعه کنید و این کار را انجام دهید.